Ücretsiz Danışma Hattı : 0850 123 45 67

Sık Sorulan Sorular

Refakatçi ekibimiz sağlık eğitimi almış kişilerdir. Bundan dolayı, hasta bakımı dışında ilk yardım da yapabilirler. Hastalarımızın günlük temel hareketlerine yardımcı olurlar ve acil bir durum meydana geldiğinde sağlık görevlilerini çağırırlar.

Evde hizmetimiz bulunmamaktadır, ancak hastaneden eve yeni nakil olan hastalarımız için bir günlük evde bakım hizmeti sağlanabilir.

Mobil hizmet veremiyoruz, ancak refakatçilerimiz ya da hasta bakıcılarımız gerekli olan tüm bilgileri hasta yakınlarına iletmektedirler. Ayrıca hastanız ile ilgili 7/24 açık hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Normal refakatçi hizmetimiz 7/24 holmakla beraber, uzun süreli yatışı olan hastalarımıza iki vardiya şeklinde hizmet vermekteyiz.

Malesef refakatçi hizmeti SGK ya da genellikle çalışılan kurum tarafından karşılanmamaktadır. Yine de çalıştığınız kurumla ilgili olarak sigortanızın karşılama ihtimali olabilir. Bununla ilgili Sosyal Hizmetler Kurumu, Özel Sağlık Sigortası gibi bağlı bulunduğunuz kurumlardan bilgi alınız. Hastanızın durumuna göre ddeğişkenlik arz edebilir.

Refakatçi ve hasta bakıcı kadromuz, sağlık görevlileri sağlık oğrencilerinden oluşmakta olup, her türlü bilgi, birikim ve deneyime sahiptirler.